neděle 3. května 2015

Black&White


Tak se Vám opět hlásím!

Vím, že jsem teď byla trošku neaktivní. Bohužel minulý týden nebylo moc ideální počasí na focení. Když už bylo lépe, tak jsem nemohla já nebo kamarádka, která mě fotí. Také se nahrnulo několik akcí a já tak neměla vůbec čas a vlastně ani přístup k internetu. Jelikož ten babička, u které jsem posledních několik dnů byla, bohužel nemá a na tom mobilním internetu, toho člověk moc neudělá. Nechci tu zase psát o čase (stejně to dělám), ale je opravdu hrozné, že je zase neděle, tak snad Vám dnešní zamračený den zlepší můj nový článek. Já mám dneska trochu klidněji, relaxuji a tak jsem si řekla, že Vám rozhodně musím konečně nafotit outfit.
Jelikož domluvit se na focení není úplně lehké, zatím moc nemám komu říct. Teda ono by bylo komu říct, ale nikomu se do toho nechce. A tak jsem využila maminky. Byla jsem u ní na obědě. Při odjezdu jsem ji tedy poprosila, aby mě vyfotila. Fotky jsou focené bohužel jen na mobil, tak je berte trošku s rezervou. :) Nemám ani kabelku, jela jsem autem, tak jsem měla pocit, že ji nepotřebuji. :D

Na sobě mám kostkované kalhoty z Manga, které jsem koupila v zimních slevách. Jsou moc příjemné a ideální do takového počasí jako bylo třeba dnes. Ostatní kousky zavítaly do mého šatníku nedávno. Svetr byl skvělý kup. Moc se mi líbí jeho délka, materiál i provedení. Nejvíc se mi ale líbí jeho cena, protože stál 250kč, což myslím, že je super! Úplně bych zapomněla napsat, že je z Lindex. Měli jich tam ještě plno (v Plzni na Rokycanské) a i v šedé barvě. Jestli se Vám líbí, tak honem pro něj! :)

Minulý týden jsem po dlouhé době zavítala do Pimkie a hned jsem věděla, že tohle tričko nutně potřebuji. Mám strašně ráda obyčejná trička s nápisem. Kdyby ho měli i v černé, tak si ho snad vezmu taky. Boty jsem si koupila v F&F, přijde mi skvělé, že jsou takové univerzální a hodí se k hodně věcem. Mají je tam ještě vzorované, ty se mi také líbily, ale zase jsem si říkala, že se budou hůře kombinovat.


Asi si říkáte, proč nemám na fotkách hlavu. Teď se vrátím na začátek, kde jsem psala o akcích. Bylo toho trošku víc, moc jsem se nevyspala...no budu upřímná :D Dneska jsem neměla pocit, že bych se měla fotit na blog. Už jsem ale měla potřebu napsat článek a být s Vámi opět v kontaktu a tak jsem to vymyslela takto. Snad Vám to nevadí. :)

Chtěla bych přispívat častěji, tak pokud to půjde a vy budete pro, tak bych občas poprosila třeba zase mamku o focení, i když jen na mobil a detaily vyfotila třeba i sama.

Co myslíte? Jste pro?

Užijte si večer, dejte si něco dobrého a mějte se krásně. :))

Žádné komentáře:

Okomentovat